Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

PRENÁJOM administratívne priestory v širšom centre Prešova ul. Masarykova 20

Interné ID: CD035D
Ulica: Masarykova 20
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ!! Realitné centrum KING REAL Vám ponúka na prenájom administratívne priestory s výmerou 107 mv širšom centre Prešova, ul. Masarykova 20 za cenu 6 €/m2 (642 Eur/m) + energie . Budova je vnútri areálu s vjazdom z Dostojevského ulice.

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/16662661-0520-4e0e-83ac-973563fdbdfb

Videoobhliadka: https://youtu.be/PgdF0pgg4Ig

Výhody:
– bezproblémové parkovanie
– poloha v širšom centre Prešova (obchody, banky, poisťovne, úrady, pošta atď.)
– dobrá dopravná dostupnosť do centra, na sídliská a výpadovky smer KE, PP, VT a SB
– nízke nájomné

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel.č.: 0905 431 287 alebo dominik.cuha@kingreal.sk.

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
iné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
107 m2
Úžitková plocha:
107 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
3

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti