Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Developerské projekty

V roku 2017 sme úspešne spustili výstavbu murovaných rodinných domov. Naše projekty staviame za účelom následného predaja a po dohode výstavbu zrealizujeme aj pre konkrétneho klienta. Zameriavame sa najmä na lokality Prešov, Košice, Bardejov a ich okolie.

Pri výstavbe používame kvalitné materiály od overených certifikovaných dodávateľov. Počas realizácie s klientom aktívne komunikujeme, aby celý proces až do odovzdania prebiehal plynule a k spokojnosti klienta.

Stavby sú odovzdávané v stave holodom s kompletnou dokumentáciou a vyhotovenými digitálnymi súbormi z procesu realizácie.

V prípade bližších informácií alebo záujmu o stretnutie nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailu: info@kingreal.sk alebo priamo na čísle +421 905 431 287.

Staňte sa aj Vy našimi spokojnými klientmi.