Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Cenník

SPROSTREDKOVANIE PREDAJA NEHNUTEĽNOSTÍ

  • pri nehnuteľnostiach do 60.000 € je provízia 2.000 € (po dohode môže byť provízia navýšená z objektívnych príčin, presné podmienky sa dohodnú na začiatku sprostredkovateľskej činnosti)
  • pri nehnuteľnostiach, ktorých predajná cena je vyššia ako 60.000 €, je provízia od 3 % do 5 % z predajnej ceny nehnuteľnosti, stanovuje sa individuálne

 

STANOVENIE CENY NEHNUTEĽNOSTÍ

Potrebujete určiť cenu Vašej nehnuteľnosti pri dedičskom konaní alebo pre vyplatenie ďalších spoluvlastníkov?

Naša cena za stanovenie je 50 € po doručení všetkých podkladov a fotografií. Výjazd za účelom obhliadky na vytvorenie fotografií v rámci mesta (kde sídli kancelária KING REAL) je 10,00 €, mimo mesta + 0,50 €/km.

 

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Potrebujete energetický certifikát? Zabezpečíme Vám jeho vypracovanie. Rodinný dom za cenu od 139,00 €. Bližšie informácie na 0903 054 463 alebo na info@kingreal.sk.

 

FINANCOVANIE

Financovanie kúpy Vašej nehnuteľnosti Vám zabezpečíme prostredníctvom nášho hypotekárneho centra divízie FINANCUJEME BÝVANIE s.r.o., kde máme zmluvnú spoluprácu s každou hypotekárnou bankou na Slovensku. Viac tu.

 

ODBORNÁ ASISTENCIA PRI PREDAJI

  • Našli ste si svoju vysnívanú nehnuteľnosť?
  • Máte kupujúceho na svoju nehnuteľnosť, ktorú práve predávate?
  • Máte obavy, či predaj (prevod vlastníckych práv a peňazí) bude bezpečný?

Ak ste si odpovedali ÁNO, tak máme pre Vás skvelú službu odbornej asistencie pri predaji. Vyberte si svojho odborného realitného asistenta, ktorý Vás prevedie celým procesom za výnimočnú cenu 1.000 €. V tejto cene je zahrnutý aj poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností v hodnote 66 €, overovanie podpisov do max. výšky 50 € a prípravy kúpnej zmluvy a zmluvy o budúcej kúpnej zmluve prostredníctvom advokátskej kancelárie.

Hoďte svoje obavy na naše plecia!