Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Cenník

SPROSTREDKOVANIE PREDAJA NEHNUTEĽNOSTÍ

  • pri nehnuteľnostiach do 60.000 € je provízia 2.500 € (po dohode môže byť provízia navýšená z objektívnych príčin, presné podmienky sa dohodnú na začiatku sprostredkovateľskej činnosti)
  • pri nehnuteľnostiach, ktorých predajná cena je vyššia ako 60.000 €, je provízia od 3 % do 5 % z predajnej ceny nehnuteľnosti, stanovuje sa individuálne

 

STANOVENIE CENY NEHNUTEĽNOSTÍ

Potrebujete určiť cenu Vašej nehnuteľnosti pri dedičskom konaní alebo pre vyplatenie ďalších spoluvlastníkov?

Naša cena za stanovenie je od 100 € po doručení všetkých podkladov a fotografií. Výjazd za účelom obhliadky na vytvorenie fotografií v rámci mesta (kde sídli kancelária KING REAL) je 10,00 €, mimo mesta + 0,60 €/km.

 

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Potrebujete energetický certifikát? Zabezpečíme Vám jeho vypracovanie. Rodinný dom za cenu od 150,00 €. Bližšie informácie na 0903 054 463 alebo na info@kingreal.sk.

 

FINANCOVANIE

Financovanie kúpy Vašej nehnuteľnosti Vám zabezpečíme prostredníctvom nášho hypotekárneho centra divízie FINANCUJEME BÝVANIE s.r.o., kde máme zmluvnú spoluprácu s každou hypotekárnou bankou na Slovensku. Viac tu.

 

ODBORNÁ ASISTENCIA PRI PREDAJI

  • Našli ste si svoju vysnívanú nehnuteľnosť?
  • Máte kupujúceho na svoju nehnuteľnosť, ktorú práve predávate?
  • Máte obavy, či predaj (prevod vlastníckych práv a peňazí) bude bezpečný?

Ak ste si odpovedali ÁNO, tak máme pre Vás skvelú službu odbornej asistencie pri predaji. Vyberte si z našich maklérov svojho odborného realitného asistenta, ktorý Vás prevedie celým procesom za výnimočnú cenu 1.500 € pri kúpe nehnuteľnosti v cenovej relácii do 100.000 €. 

Hoďte svoje obavy na naše plecia!