spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Prenájom nových kancelárskych priestorov - Petrovianska ul., Prešov

Interné ID: CD024PAK
Ulica: Petrovianska cesta 284
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
Iné:
300 €/mesiac
za kanceláriu+DPH+energie (celé podlažie 1000 eur/mesiac)

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom úplne nové kancelárske priestory v novej budove na frekventovanom mieste pred vjazdom na diaľnicu smer KE a PP. Kancelárie sa nachádzajú v nových priestoroch, kde je novootvorená pobočka ASAS PIL-STAV stavebniny, a tým nepriamo garantuje značnú frekvenciu Vašich nových zákazníkov.

Priestory sú vhodné pre firmy a živnostníkov podnikajúcich v stavebnom sektore (projektanti, dizajnéri, stavebné firmy atď.)

- Pri prenájme celého podlažia so samostatným vstupom cena nájmu 1000,- € + DPH + energie / mesiac
- Pri prenájme jednotlivých kancelárskych priestorov za každú kanceláriu 300,- € + DPH + energie / mesiac
- Depozit sa skladá vo výške 2 mesačného nájomného
- Parkovanie zdarma na parkovisku v areáli

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/f1255e59-bd68-417d-ac97-23febd22fe2c?index=12

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel.č.: 0905 431 287 alebo emailom:
dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
21 m2
Úžitková plocha:
21 m2
Zateplený objekt:
áno
Výťah:
nie
Zariadenie:
neuvedené
Inžinierske siete:
áno
Zateplený objekt:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti