Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Budova na predaj Prešov centrum

Interné ID: CD073OPPOB
Ulica: Masarykova 27
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Komerčný objekt
541 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj budovu o veľkosti 541 m2 v širšom centre mesta Prešov, ul. Masarykova 27 za cenu 541.000,- Eur (1.000 €/m2) bez DPH s prenosom DPH.

-        výmera 541 m2

-        3 podlažia

-        5 x miestnosť na 1.NP + WC muži a WC ženy = 121 m2

-        5 x miestnosť na 2.NP + WC = 149 m2

-        5 x miestnosť v suteréne = 271 m2

-        parkovacia plocha pred budovou

-        pohľad na budovu priamo z križovatky TESCO / OBI, možnosť umiestniť veľkú reklamu

-        vlaková stanica, autobusová stanica, zastávka MHD v oboch smeroch

-        priame napojenie na diaľnicu D1, smer Košice, Poprad, vnútorný obchvat

 

3D obhliadka:  https://livetour.istaging.com/7d6dc9a9-ed7a-4daa-a586-ef352b9ad6ae

Videoobhliadka: https://youtu.be/9MZfm0a134c

 

Budova je vhodná pre firmu, pre ktorú je dôležitá poloha s dosahom na MHD, SAD, vlak, bezproblémové parkovanie, taktiež pre niekoho, kto má záújem investovať za účelom prenájmu nehnuteľnosti.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na 0905 431 287, email: dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
541 m2
Zastavaná plocha:
314 m2
Podlahová plocha:
541 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Pivnica:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Celková plocha:
541 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti