Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Rodinný dom vo Finticiach - skolaudovaná novostavba

Ulica: Ružová
Obec: Fintice
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
249 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj skolaudovanú novostavbu rodinného domu v obci Fintice vzdialenej len 7 km od mesta Prešov (cca 10 min. autom) za cenu 249.000 eur.

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/01d0b71b-19b6-4553-acdb-2aab84e26cd3

Videoobhliadka: https://youtu.be/DngUVqfokmU

 

Výhody domu:

- vyrovnaný pozemok 600 m2 (za domom je realizované oplotenie)

- zastavaná plocha domu 151 m2, úžitková plocha domu 188 m2 vrátane terasy 22 m2 a podkrovia 42 m2

- 3x veľká spálňa, veľká obývačka s kuchyňou s výstupom na terasu, veľká kúpeľňa s WC + samostatné WC, technická miestnosť a komora, vstupná chodba, pochôdzny pôjd

- možnosť zrealizovania podkrovného bývania (vrátane kúpeľňe a WC) o výmere cca 42 m2 (už je hotová pochôdza drevená podlaha na celom podkroví, predpríprava na elektriku, vodu a kanál už je zrealizovaná


- obvodové steny YTONG 300 mm
- strecha - drevený krov, krytina TERRAN farba Antracit
- izolácie (steny 160 mm polystyrén, sokeľ 100 mm Styrodur, podlaha 120 mm podlahový polystyrén, strop 400 mm vata)
- okná RAKYSTAV 3 sklo
- fasádna farba biela, 1,5 mm SILIKÓNOVÁ, sokeľ antracit
- steny sadrová stierka
- strop sadrokartónový
- farba interiéru 1x biely hygienický náter stien a stropu
- vypínače a zásuvky značky LEGRAND
- vykurovanie teplovodné, el. kotol, možnosť riešiť tepelné čerpadlo
- komín značka SCHIEDEL

V prípade záujmu a po spoločnej dohode je možné finálne dokončenie zámkových dlažieb, ďalšieho oplotenia, kúpeľne atď. na náklady kupujúceho.


- Obecný vodovod, zvod dažďovej vody do retenčnej nádoby s trativodom do obecného dažďového kanálu, žumpa 10 m3
- spevená prístupová cesta - makadam

Výhody obce Fintice
- škola 1.-9. roč. , škôlka, pošta, COOP Jednota, kostol, OÚ, futbalové ihrisko, zastávka MHD spoj Prešov a SAD

Tento rodinný dom je vhodný pre mladú rodinu s deťmi s potrebou bývania v pokojnej lokalite, no v blízkosti mesta. Ako veľká výhoda je možnosť rýchleho nasťahovania hneď po kúpe.


Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať na tel.č.: 0905 431 287 alebo dominik.cuha@kingreal.sk, web: www.kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
600 m2
Typ zeme:
rovina
Úžitková plocha:
188 m2
Zastavaná plocha:
151 m2
Podlahová plocha:
151 m2
Stav:
novostavba
Celková plocha:
151 m2
Inžinierske siete:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti