Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PREDAJ Poľnohospodársky podnik so zameraním na živočíšnu výrobu v okrese Bardejov

Interné ID: KM108P
Obec: Bardejov
Okres: Bardejov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Orná pôda
Iné:
529 000 €

Popis nehnuteľnosti

KING REAL Bardejov ponúka exkluzívne na predaj zabehnutý a fungujúci poľnohopodársky podnik spol. s r.o. so zameraním na živočišnú výrobu s cca 100 ks dobytka Charolais FR v okrese Bardejov. Spoločnosť hospodarí na pôde o rozlohe cca 250 ha prenajatej a vlastnej pôdy, má platnú nájomnú zmluvu s SPF a vlastníkmi pôdy na 10 - 15 rokov. Poľnohospodársky podnik vlastní hospodárske objekty (čiastočne zrekonštruované maštale, seníky, silážne žľaby a má vlastný hospodársky dvor o rozlohe 35.000 m2 zastavanej plochy a moderné poľnohospodárske stroje.) Spoločnosť má vlastnú studňu, vlastný vodovod s vodojemom. 

Predajná cena:  529.000,- Eur + dohoda možná

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na osobnom stretnutí, ktoré si môžete dohodnúť tel. 0903 738 901 alebo mailom: martin.kulka@kingreal.sk.

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
2500000 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Voda - na pozemku - studňa:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Plyn - na pozemku:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Martin Kuľka

Ing. Martin Kuľka

Manažér kancelárie Bardejov

Ako realitný maklér pracujem v  KING REAL od roku 2017, momentálne som na pozícií vedúceho pracovníka pobočky KING REAL v Bardejove na ul. Hviezdoslavova 1 (Hotel pod Bránou). Práca realitného makléra je kreatívna,  vyžaduje sa veľká predstavivosť a to mi vyhovuje.

So spoločnosťou KING REAL Vám ponúkame vždy len tie najnovšie trendy a nástroje v oblasti predaja realít ako je 3D prehliadka, prehliadka dronom alebo moderný internetový marketing na sociálnych sieťach a pod. Každý nový klient je pre mňa výzva, teším sa na spoluprácu s Vami... :)

 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti