Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

POZEMOK ŠURANY – ČASŤ NITRIANSKY HRÁDOK – NOVÁ ULICA

Interné ID: MD100P
Ulica: NITRIANSKY HRÁDOK
Obec: Šurany
Okres: Nové Zámky
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
55 990 €

Popis nehnuteľnosti

!!! AKTUÁLNE PREBIEHA VÝSTAVBA KOMUNIKÁCIE A PRÍPOJOK !!!

Mgr. DAVID MOLNÁR RSc. z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj možnosť bývania alebo investovania do nehnuteľnosti vo vyhľadávanej lokalite na novovzniknutej ulici v Šuranoch, v mestskej časti Nitriansky Hrádok.

Lokalita spája výhody bývania v meste s plnou občianskou vybavenosťou a pokojného vidieckeho prostredia. Rovnako v bezprostrednej blískoti sa nachádza autobusová zastávka. Nitriansky Hrádok je vzdialený 11 km od okresného mesta Nové Zámky.

Pozemky sú rovinaté, slnečné s výbornou orientáciou. V cene pozemku je zahrnuté vybudovanie cestnej komunikácie, chodníkov, dopravné značenie, verejné osvetlenie a inžinierske siete priamo pred každým pozemkom – elektrická a vodovodná prípojka (elektrina, voda). Optický internet je aktuálne v riešení.

Lokalita má bohatú históriu, je nazývaná aj Slovenská Trója. Mestská časť je známa rybolovom na miestnom rybníku Mederčina kde sa uskutočňuje počas roka aj viacero podujatí. Priamo v mestskej časti sa nachádza materská škola, potraviny, pohostinstvo, kostol, posilovňa, kultúrne stredisko.

Videoprezentácia: https://lnk.sk/vyc3

TU KLIKNI PRE STIAHNUTIE-----> ZASTAVACIA ŠTÚDIA

Odkaz na web projektu: 

WEB PROJEKTU ŠURANY POZEMKY

https://pozemky-surany.sk

POSLEDNÉ VOĽNÉ POZEMKY NA PREDAJ (vždy aktualizované):

Pozemok 4: parcelné č.: 378/4, výmera v m2- 605 - cena je 55.990 eur.

Pozemok 5: parcelné č.: 378/5, výmera v m2- 571 - cena je 55.990 eur.

Pozemok 6: parcelné č.: 378/6, výmera v m2- 591 - cena je 58.990 eur.

Pozemok 7: parcelné č.: 378/7, výmera v m2- 610 - cena je 59.990 eur.

Pozemok 12: parcelné č.: 378/10, výmera v m2- 620 – REZERVOVANÉ.

Pozemok 13: parcelné č.: 378/9, výmera v m2- 604 - cena je 54.990 eur.

Pozemok 16: parcelné č.: 392/7, výmera v m2- 762 - cena je 68.990 eur.

Pozemok 17: parcelné č.: 392/6, výmera v m2- 649 - cena je 63.990 eur.

Pozemok 18: parcelné č.: 378/15, výmera v m2- 649 - cena je 63.990 eur.

Pozemok 19: parcelné č.: 378/14, výmera v m2- 715 - cena je 67.990 eur.

MOŽNÁ DOHODA NA CENE

V cene je zahrnutá provízia + právny servis, taktiež možnosť sprostredkovania hypotekárneho úveru.

V prípade záujmu ma kontaktujte kedykoľvek aj do 23:00.

Mgr. David Molnár RSc.
email: david.molnar@kingreal.sk
tel. č.: 0915/162 782

TU KLIKNI PRE STIAHNUTIE-----> ZASTAVACIA ŠTÚDIA

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
605 m2
Plocha pozemku:
605 m2
Inžinierske siete:
áno
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. David Molnár, RSc.

Mgr. David Molnár, RSc.

Obchodný manažér Šurany

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch

Som maklérom pre KING REAL už od roku 2015 a venujem sa predaju, kúpe a prenájmu nehnuteľností. Výhody, prečo by ste si mali predávať Vašu nehnuteľnosť so mnou, sú tie, že Vaša nehnuteľnosť bude mať platenú inzerciu na najväčších inzerčných portáloch na Slovensku, taktiež bude pridávaná na Facebook inzercie viackrát do týždňa a ako jediný maklér mám jednu z najväčších realitných Facebook stránok v okolí Šurian. Som vyštudovaný právnik a preto aj častokrát viem pomôcť mojim klientom po právnej stránke. Pracujem čisto exkluzívne a to tak, že som výhradným predajcom nehnuteľnosti môjho klienta. Považujem to za najlepšiu formu predaja, pretože vždy komunikujem so všetkými záujemcami iba ja a viem o nehnuteľnosti maximum informácií. Rovnako viem lepšie argumentovať, prečo by klient mal kúpiť/prenajať práve nehnuteľnosť môjho klienta. Som jediný kanál s budúcimi kupcami či nájomcami. V inzercii sa netajím tým, kde sa nehnuteľnosť nachádza a nafotím ju z každej strany. Počas mojej dlhodobej praxe som si vybudoval dobré meno, o čom svedčia aj recenzie na moju osobu. Vždy pracujem fair play tak, ako sa s klientom dohodneme a nie len po profesijnej, ale aj po ľudskej stránke. Snažím sa vypočuť potreby mojich klientov a nastaviť obchod tak, aby boli spokojné všetky strany.

Pre nafotenie Vašej nehnuteľnosti a profesionálnejší predaj využívam najmodernejšiu techniku a to 4K fotoaparát, 4K natáčanie alebo fotenie s dronom z vtáčej perspektívy a 3D virtuálnu obhliadku. Každá moja predávaná/prenajímaná nehnuteľnosť má aj reklamný banner na predaj/prenájom, pokiaľ si to klient želá. Kvalitnú inzerciu považujem za veľmi dôležitú, keďže sa jedná o prvý kontakt s potenciálnym kupujúcim na platených inzertných portáloch. Som klientom k dispozícii až do 23:00 aj počas víkendov a sviatkov. Vždy sa na mňa môžete obrátiť.

Počas mojej viacročnej praxe mám výborné vzťahy a spolupracujem s viacerými mnou overenými geodetmi, znalcami, notármi, právnikmi, projektantmi a hypotekárnymi špecialistami. Pre mňa neexistuje problém, ktorý by sa nedal vyriešiť!

Teším sa už teraz na spoluprácu! 🙂

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti