Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Komerčná budova pri železničnej stanici Prešov, Masarykova 27

Interné ID: CD073OPPO
Ulica: Masaryková
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Cena dohodou

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ ĽAVÉ KRÍDLO BUDOVY!! Ponúkame Vám exkluzívne na predaj komerčnú budovu v centre Prešova, na ul. Masarykova 27 s výbornou polohou, cena dohodou, možnosť prenosu daňovej povinnosti.

Budova s celkovou výmerou 2000 mpozostáva z týchto častí (k dispozícii je už en 1273 m2) :

  • kancelárie 465 m2 REZERVOVANÉ !!! 202 m2
  • obchodné priestory 525 m2   REZERVOVANÉ !!!  
  • sklady 701 m2
  • pivnice 271 m2
  • iné 38 m2

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/f6e6519e-85b7-4901-a5dd-c0d273ab1aff

Videoobhliadka: https://youtu.be/RVCwd9C9dIU

 

Výhody:

- centrum, poloha hneď vedľa vlakovej a autobusovej stanice, kruhový objazd s výjazdom na všetky smery

- dostatok parkovacích miest priamo pred budovou (plánovaná realizácia zámkovej dlažby)

- práve prebieha rekonštrukcia budovy

- priestranné kancelárie

- v prípade, ak záujemca chce kúpiť len časť budovy, vieme po dohode realizovať administratívne rozdelenie budovy a následny odpredaj

 

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel.č: 0905 431 287, email: dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
2000 m2
Úžitková plocha:
2000 m2
Zateplený objekt:
áno
Inžinierske siete:
áno
Zateplený objekt:
áno
Pivnica:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti