Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

REZERVOVANÉ - Obchodné priestory 1.450 m2, Pri Prachárni 18/A Košice - Juh

Interné ID: DM035KPKE
Ulica: Pri prachárni 18/A
Obec: Košice-Juh
Okres: Košice IV
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

----------REZERVOVANÉ------------

Hľadáte vhodné obchodné priestory pre vaše podnikanie?


- STRATEGICKÁ POLOHA

- VÝBORNÁ INFRAŠTRUKTÚRNA DOSTUPNOSŤ

- LETISKO ( 2 km vzdialenosť)

Realitná kancelária KING REAL exkluzívne ponúka na predaj komerčné - skladové a administratívne priestory v mestskej časti Košice Juh so strategickou polohou a bezproblémovým prístupom pre zásobovanie kamiónmi. 

POPIS STAVBY

Jedná sa o objekt nachádzajúci sa v obchodnej časti mesta Košice Juh. Osadený je na rovinatom teréne, s vlastným parkoviskom pre užívateľov a návštevníkov areálu. Budova je napojená na všetky inžinierske siete. V súčasnosti slúži ako predajňa a redistribúcia výrobného sortimentu spoločnosti SANAS v Sabinove. Objekt pozostáva z halovej jednopodlažnej časti, v ktorej je vstavaná časť a budovy dvojpodlažnej administratívnej. Nosný systém haly je oceľový rám a v administratívnej časti je kombinácia oceľ a drevo. Výplň a priečky sú murované, vnútorné omietky sú sadrokartonové, stavba má sedlovú strechu, profilovaný plech, okná a dvere plastové, podlahy keramické, rolovacie sekčné brány, samozrejme prívod teplej a studenej vody, vykurovanie teplovodné, vonkajší zatepľovací systém, rozvod teplej a studenej vody a klimatizáciu. Zdrojom vykurovania a teplej vody sú plynové kotly umiestnené v kotolni, ktorá je súčasťou stavby. Stavba bola daná do užívania v roku 2002. Rozloha celého areálu je 1 842 m2 z toho (1 069 m2 skladová a administratívna časť).

VYUŽITIE

Nehnuteľnosť je vhodná na podnikateľskú činnosť rôzneho charakteru. Ide o strategicky veľmi výhodnú polohu vzhľadom na bezproblémové napojenie na diaľnicu a blízkosť letiska, čím sa z budovy stáva lukratívny objekt podnikateľských záujmov.  Možnosť rýchleho kontaktu s celým svetom bude novému majiteľovi poskytovať komfortný priestor na rast a dynamický rozvoj firmy a podnikania.

Predávajúci si v prípade zvýšeného záujmu o nehnuteľnosť vyhradzuje právo uprednostniť najvyššiu ponuku!

Pre bližsie informácie alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0908 879 958 alebo mailom na adrese david.mauer@kingreal.sk.

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
1842 m2
Úžitková plocha:
1842 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
8
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
áno
Výťah:
nie
Energetický certifikát:
nie
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Dávid Mauer

Dávid Mauer

Obchodník Bardejov

Ako realitný maklér pracujem v KING REAL od roku 2019, momentálne som na pozícií obchodníka pobočky KING REAL v Bardejove na ul. Hviezdoslavova 1 (Hotel pod Bránou). 

Práca realitného makléra je slobodné podnikanie, ktoré si vyžaduje sebadisciplínu, odhodlanie byť sebestačný a nezávislý, je nevyhnutné mať veľkú predstavivosť a to mi vyhovuje. 

So spoločnosťou KING REAL Vám ponúkame špičkové služby, najnovšie trendy v oblasti predaja nehnutelnosti a nástroje ako je 3D prehliadka, prehliadka dronom alebo moderný internetový marketing na sociálnych sieťach a pod. 

Každý nový klient je pre mňa výzva, teším sa na spoluprácu s Vami... :)

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti