Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Investičný pozemok v obci Ždiar

Interné ID: KM134P
Ulica: Ždiar
Obec: Ždiar
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
Iné:
69 000 €

Popis nehnuteľnosti

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci Ždiar, ktorý sa nacházda pri Ždiarskom potoku pod Cestou slobody. Momentálne je vedený ako orná pôda, mimo zastavaného územia obce a územného plánu, ktorý obec plánuje preskúmavať a posudzovať v roku 2026. 

Výmera pozemku: 1180 m2
Rozmery pozemku: (šxd) 16-17m x 78-80m (viď obrázok)
Orientácia pozemku: Sever/Juh
Sklon pozemku: mierne svahovitý

Prístup k pozemku je momentálne možný len peši cez lávku Ždiarského potoka. Pre výstavbu napr. rodinného domu alebo chatodomu je potrebné požiadať o zmenu územného plánu obce, odkúpiť podiel alebo zriadiť vecné bremeno právo prechodu cez susedný pozemok a vybudovať most cez Ždiarsky potok. Inžinierske siete sa nachádzajú vo vzdialenosti 100 metrov od pozemku. 

Predajná cena: 69.000,- Eur  

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte telefonicky 0903 738 901, mailom: martin.kulka@kingreal.sk alebo osobne v kancelárií KING REAL na ul. Vajanského 37 v Prešove.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1180 m2
Typ zeme:
mierne svahovitá
Šírka pozemku:
17 m
Dĺžka pozemku:
80 m
Celková plocha:
1180 m2
Orientácia:
sever

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Martin Kuľka

Ing. Martin Kuľka

Manažér kancelárie Bardejov

Ako realitný maklér pracujem v  KING REAL od roku 2017, momentálne som na pozícií vedúceho pracovníka pobočky KING REAL v Bardejove na ul. Hviezdoslavova 1 (Hotel pod Bránou). Práca realitného makléra je kreatívna,  vyžaduje sa veľká predstavivosť a to mi vyhovuje.

So spoločnosťou KING REAL Vám ponúkame vždy len tie najnovšie trendy a nástroje v oblasti predaja realít ako je 3D prehliadka, prehliadka dronom alebo moderný internetový marketing na sociálnych sieťach a pod. Každý nový klient je pre mňa výzva, teším sa na spoluprácu s Vami... :)

 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti