Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rozľahlý pozemok v časti Gróner, Bardejov

Interné ID: KCP026P
Ulica: Gróner
Obec: Bardejov
Okres: Bardejov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok na rekreáciu
Iné:
59 000 €

Popis nehnuteľnosti

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rozľahlý pozemok o rozlohe 3956 m2. Pozemok je mierne svahovitý a orientovaný na východ. Nachádza sa v extraviláne mesta Bardejov. Druh pozemku : trvalý trávnatý porast. Prístupová cesta k pozemku je kombinovaná asfalt/betón/makadam. Nachádza v záhradkárskej, chatovej oblasti. Pozemok je vhodný na rekreáciu alebo aj ako investičná príležitosť. Inžinierske siete sú v dosahu. 

Videoobhliadka: https://youtu.be/zmq-GAhUphw

Zabezpečujeme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.
V prípade záujmu a dohodnutia si termínu obhliadky ma kontaktujte telefonicky + 421 902 396 312, mailom: klaudia.pavlicko@kingreal.sk alebo osobne v kancelárii KING REAL na Hviezdoslavovej ul. v Bardejove (Hotel pod Bránou)

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
3956 m2
Typ zeme:
mierne svahovitá
Teritórium:
Extravilán
Celková plocha:
3956 m2
Orientácia:
východ

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Klaudia Čikoš-Pavličko

Mgr. Klaudia Čikoš-Pavličko

Obchodníčka Bardejov

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti