Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Investičný pozemok na výstavbu rodinných domov v Bardejove

Interné ID: KM097P
Ulica: Vinbarg
Obec: Bardejov
Okres: Bardejov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
Iné:
39 Eur/m2

Popis nehnuteľnosti

KING REAL Bardejov exkluzívne ponúka na predaj rozsiahly pozemok o rozlohe spolu 7.522 m2 pod sídliskom Vinbarg s výhľadom na mesto Bardejov. Pozemok je podľa územného plánu mesta Bardejov vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov.

Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, orientovaný na juh. Rozmery pozemku (šxd): 60 m x 150 m Inžinierske siete sú dostupne v dosahu: elektrina 150 m, vodovod ide pri pozemku a kanalizácia je vo vzdialenosti 50 m (viď na obr.). Prístupová cesta je neupravená a vo vlastníctve mesta Bardejov. V blízkosti sa nachádza lesopark, ktorý je možné tiež dokúpiť a sídlisko Vinbarg s kompletnou občianskou vybavenosťou. 

Výhody tejto nehnuteľnosti: 
- dobrá investičná príležitosť
- územný plán mesta 
- tiché prostredie pri lesoparku
- krásne výhľady na mesto Bardejov
- k pozemku je možné dokúpiť aj parcely nachádzajúce sa pod pozemkom a to: parc.č. 5129, 5130/1, 5131/5, 5132/1 o celkovej rozlohe 14.199 m2 (ide o lesopark). 

Predajná cena: 39 eur/m2  (pri rozlohe 7522 m2 je to suma celkom 293.360,- Eur, znalecký posudok je na 39,96 eur/m2 )

V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte telefonicky 0903 738 901, mailom: martin.kulka@kingreal.sk alebo osobne v kancelárií KING REAL na Hviezdoslavovej ul. (Hotel pod Bránou) v Bardejove. 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
7820 m2
Plocha pozemku:
7820 m2
Inžinierske siete:
blízko

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Martin Kuľka

Ing. Martin Kuľka

Manažér kancelárie Bardejov

Ako realitný maklér pracujem v  KING REAL od roku 2017, momentálne som na pozícií vedúceho pracovníka pobočky KING REAL v Bardejove na ul. Hviezdoslavova 1 (Hotel pod Bránou). Práca realitného makléra je kreatívna,  vyžaduje sa veľká predstavivosť a to mi vyhovuje.

So spoločnosťou KING REAL Vám ponúkame vždy len tie najnovšie trendy a nástroje v oblasti predaja realít ako je 3D prehliadka, prehliadka dronom alebo moderný internetový marketing na sociálnych sieťach a pod. Každý nový klient je pre mňa výzva, teším sa na spoluprácu s Vami... :)

 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti