Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Obchodné priestory na prenájom, Makarenkova 18, Prešov-Ľubotice

Interné ID: CD072B2BN
Ulica: Makarenkova 18
Obec: Ľubotice
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ priestoru: Obchodné priestory
Iné:
9 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom nebytové priestory na ul Makarenkova 18, Ľubotice o veľkosti 139,16 m2 za cenu 9 €/m2 = 1252,44 €/mes. + energie. 

Depozit 2 x 1252,44 € = 2504,88 €

3D obhiadka: https://livetour.istaging.com/4772097a-4921-48ed-89aa-2751f083e17b

Videoobhliadka: https://youtu.be/0DfQ-XuGXYc

Výhody:

- dom sa nachádza v centre obce Ľubotice

- priamy bezbariérový vstup do priestoru z chodníka 

- možnosť zaparkovať  (zásobovanie / parking ) auto pred priestormi alebo na ulici

- veľká sklenená stena ako súčasť vchodu (môže tam byť Vaša reklama)

- jedná sa o veľký otvorený priestor, ktorý si viete nastaviť ako potrebujete, k nemu prislúcha mini sklad, 2x toalety (muži / ženy) a 2x sprcha (muži / ženy)

- nízke mesačné náklady na vykurovanie (je tam tepelné čerpadlo, pri prevádzke administratíva alebo obchod cca 100 €/mes.)

 

Ak Vás táto ponuka zaujala, určite ma kontaktujte na 0905 431 287, alebo dominik.cuha@kingreal.sk.

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
139.16 m2
Úžitková plocha:
139.16 m2
Inžinierske siete:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti