Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Na prenájom kancelária s vlastným soc. zariadením v novostavbe, ul. Strojnícka, Prešov

Interné ID: CD042OP3.08
Ulica: Strojnícka
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
Iné:
189 €/mesiac
+ DPH + energie (voda a elektrika)

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom krásne kancelárske priestory s vlastným sociálnym zariadením na 3.NP v novostavbe v priemyselnom areáli na ul. Strojníckej v Prešove o celkovej výmere 14,68 m2.

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/d39b2477-eecf-4bfa-a96f-1508c005741a?index=7

Cena 189,00 eur/mesiac.

K cene + DPH + energie (voda, elektrika a teplo- spolu 55 eur)

Nájomníci majú k užívaniu aj spoločnú kuchynku.

 

V prípade záujmu k dispozícii aj parkovacie miesto:

- osobné vozidlo 20 eur/mesiac

- dodávkové vozidlo 30 eur/mesiac

 

Na prenájom sú aj kancelárie a priestory na ďalších podlažiach budovy.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel.č.: 0905 431 287, email: dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
14.68 m2
Úžitková plocha:
14.68 m2
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
1
Kúpeľňa:
áno
Výťah:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Garáž:
nie
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
Zmiešané
Vykurovanie:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti