spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Na predaj 3,5 i. byt v pôvodnom stave na Exnárovej ul, Prešov-Sekčov

Interné ID: CD062B
Ulica: Exnárova 22
Mestská časť: Sekčov
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
Iné:
Cena dohodou

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3,5 izbový byt v Prešove, sídl. Sekčov na 1. p. bytového domu. Orientácia bytu je V/Z o celkovej výmere 78 m2 s balkónom a pivnicou. Byt je v pôvodnom stave.

Cena: navrhnite

 

Výhody bytu:

  1. Pôvodný stav (viete si ho prerobiť podľa seba)
  2. Balkón +  pivnica
  3. 1. poschodie (nie ste na prízemí, ale na 1. poschodí, relatívne nemusíte čakať za výťahom, viete chodiť peši po schodoch)
  4. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou (nová strecha, zateplenie fasády, nový vchod do BD)
  5. Lokalita: všetko podstatné poruke peši do 5 min. chôdze (zákl. škola, škôlka, lekáreň, poliklinika, mäsiareň, MAX, BILLA, MILKAGRO, zastávka MHD, kostol, Hotel Pólo, detské ihriská, cyklistický chodník atď.)
  6. Parkovanie pred BD bezproblémové
  7. Pekný výhľad, z východnej strany pozeráte na kostol a kopec, zo západnej strany máte BD, ktorý je ďaleko)
  8. Oproti štandardným 3i. bytom získavate 0,5 izbu navyše, čo Vám umožní mať v byte pracovňu, šatník alebo len tak miestnosť na hocičo.

 

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel. č.: 0905 431 287, e-mail: dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
78 m2
Úžitková plocha:
78 m2
Poschodie:
1
Loggia plocha:
5 m2
Loggia:
áno
Počet izieb:
3
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
C
Káblová televízia:
áno
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Materiál:
panel
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
spoločné
Pivnica:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti