spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
Mgr. Vladislav Richnavský

Mgr. Vladislav Richnavský

Obchodník Košice

Kontaktujte ma

Referencie

1-izbový byt Košice
1-izbový byt | Košice-Juh

P. Richnavský mi veľmi pomohol pri predaji môjho bytu a pri nájdení a kúpe nového bytu pre mňa v Košiciach. V priebehu oboch procesov bol veľmi pohotový a ústretový. Postupy v procesoch predaja, či už predaja a následne kúpy, boli bez problémov. Oceňujem službu, že za mňa vyriešil aj povinnosti pri všetkých prepisoch mojich povinností u správcov a pri prepise plynu a elektrickej energie. Pre mňa bonusom bolo zaslanie vyplnených tlačív k daňovým povinnostiam. Pre overenie referencie 0905266090 Ing. Branislav Šereš

1-izbový byt, Muškátová ul. Košice
34 m2 | 1-izbový byt | Košice-Západ

So spoluprácou pána Richnavského som veľmi spokojný. Vysoko profesionálny a ľudský prístup, perfektná komunikácia. Všetko ochotne vybavil a aj poradil a taktiež pri predaji všetko perfektne pripravil. Maximálna spokojnosť a jeho služby môžem len odporučiť. Dá sa povedať, že z jeho strany to bolo Ultra All Inclusive. Ďakujem. Štefan Kehl (predaj bytu)

Chcem sa poďakovať za Vaše nadštandardné služby a som prekvapený, že to takto funguje, že sa o klienta starajú aj po predaji nehnuteľnosti. Som z toho milo prekvapený, že ste mi to poslali aj s tlačivami, ste fakt profesionál v tom, čo robíte. Tak prajem všetko dobré a nech sa darí. Štefan Kehl (servis po predaji ohľadom dane z nehnuteľnosti)