Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Peter Halušťok

Peter Halušťok

Obchodný manažér Košice

V oblasti realít pracujem niekoľko rokov. Som presvedčený, že práve bývanie patrí medzi oblasti, ktoré rieši každý človek v rôznej etape svojho života. Preto pri poskytovaní profesionálneho a zodpovedného prístupu obchodník nemá núdzu o nové obchodné prípady.

Svoje osobné skúsenosti som neskôr učil svojich kolegov a následne som sa stal obchodným manažérom. Odvtedy sa zameriavam viac na podporu súčasných obchodníkov v tíme a získavanie nových. Práve pre šikovných ľudí je táto oblasť neskutočne perspektívnou, nakoľko  práve v spoločnosti KING REAL si dokážu pripraviť a vybudovať úspešnú kariéru, veľmi zaujímavý príjem a dokonca sa stať aj jej spolumajiteľom. Navyše oceňujem podporu firmy nielen v poskytnutí praxou a úspechom overeného knowhow, ale aj priestorov kancelárie, reklamnej a školiteľskej podpory.

Po produkčnej stránke sa venujem skôr menším a stredne veľkým developerským projektom v spolupráci s manažérmi spoločnosti KING REAL.

Teším sa už teraz na spoluprácu ! :)

Kontaktujte ma

Referencie