Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Mgr. David Molnár

Mgr. David Molnár

Obchodný manažér Šurany

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch

Som maklérom pre KING REAL už od roku 2017, venujem sa predaju, kúpe a prenájmu nehnuteľností. Výhody, prečo by ste si mali predávať Vašu nehnuteľnosť so mnou sú tie, že Vaša nehnuteľnosť bude mať platenú inzerciu, bude pridávaná na Facebook inzercie a ako jediný maklér mám jednu z najväčších realitných Facebook stránok v okolí Šurian.

Pre nafotenie Vašej nehnuteľnosti a profesionálnejší predaj využívam najmodernejšiu techniku a to 4K fotoaparát, 4K natáčanie alebo fotenie s dronom z vtáčej perspektívy a 4K 3D virtuálnu obhliadku. Kvalitnú inzerciu považujem za veľmi dôležitú, keďže sa jedná o prvý kontakt s potenciálnym kupujúcim na platených inzertných portáloch. Som klientom k dispozícii až do 23:00 aj počas víkendov a sviatkov. Samozrejmosťou je, že na každú nehnuteľnosť, pokiaľ s tým náš klient súhlasí je zavesený banner.

Počas mojej viac ročnej praxe mám výborné vzťahy a spolupracujem s viacerými mnou overenými geodetmi, znalcami, notármi, právnikmi, projektantmi a hypotekárnymi špecialistami. Pre mňa neexistuje problém, ktorý by sa nedal vyriešiť!

Teším sa už teraz na spoluprácu ! :)

Kontaktujte ma

Referencie

REZERVOVANÉ RODINNÝ DOM BÁNOV
140 m2 | Rodinný dom | Bánov

Som rada, že Vy pri svojej práci ste a chcete byť dobrým a kvalitným maklérom. Ale čo som ešte radšej je to, že Vás vidím a vnímam ako kvalitného človeka. Pri vykonávaní svojej profesionálnej činnosti ste mi niekoľko krát volali s úmyslom pomôcť... Pomôcť niekomu kto to potrebuje a Vy za to nedostanete peniaze. Veľmi si to na Vás vážim. No a keď prejdem celý predaj nehnuteľnosti, tak aaaaaach. Som si istá, že keby ste neboli taký, aký ste, tak určite by ani dnes tá nehnuteľnosť nebola predaná. Vlastne ste robili mediátora medzi mnou a exmanželom. Vďaka kvalitám, ktoré v sebe nesiete, sa nám podarilo vytvoriť dohody. Veľmi sa mi na Vás páčilo, ako ste verne a pravdivo oboznamovali kupujúcich s nedostatkami nehnuteľnosti. Robili ste všetky kroky a opatrenia tak, aby kupujúcim v budúcnosti nevznikli nečakané situácie, v ktorých by sa mohli cítiť bezmocnými a bezradnými... a celé toto dianie ste krásne ukončilI odovzdaním nehnuteľnosti kupujúcim. David, po ukončení našej spoločnej cesty som Vám veľmi ďakovala. A ďakujem stále pri spomienke na Vás. Aj vďaka Vašej šikovnosti, cieľavedomosti, trpezlivosti, zodpovednosti, profesionalite, empatii a diplomacii mám dnes môj krásny domček na Podhájskej. Ďakujem, že ste taký, aký ste! Na Vašej ceste životom Vám želám všetko najlepšie a aby ste za sebou nechávali tak spokojných, šťastných a vďačných ľudí ako som ja. Dana Vachulíková