Kariéra

Pracujete s ľuďmi a baví Vás to?
Ste zabehnutí vo svojom obore a hľadáte príležitosť ako sa posunúť ďalej?

Momentálne chceme výdatne podporiť aj západoslovenský región, kde hľadáme komunikatívnych a flexibilných ľudí. Pripojte sa k nám v plánovaných kanceláriách v Trnave, Nitre, Nových Zámkoch, Vrábľoch, Šali, Štúrove alebo Galante.

Ideálne, ak pôsobíte napr. v oblasti finančného trhu. Rozšírite tak svoje možnosti, využijete doterajšie skúsenosti a získate ďalších zákazníkov.

Skvelo sa môžete uplatniť samozrejme aj z ďalších profesií, kde ste prichádzali do kontaktu s ľuďmi.

Panuje u nás priateľská atmosféra, vzájomná podpora vďaka skvelému riaditeľovi a celému pozitívne naladenému tímu.

Pripojiť sa k nám samozrejme môžete aj v už etablovaných kanceláriách v Prešove, Košiciach, Bardejove Šuranoch.

Pošlite nám Váš štrukturovaný životopis na info@kingreal.sk.

Tešíme sa na Vás.

Popis pozície – realitný maklér / realitná maklérka

Náplň práce:

  • aktívne oslovovanie nových a pridelených klientov
  • vyhľadávanie potenciálnych záujemcov
  • obhliadky s klientmi a ďalšie činnosti súvisiace s uskutočnením kúpy, prenájmu a predaja nehnuteľností

Požiadavky:

  • úplné stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • automobil, vodičský preukaz typu B
  • základné PC zručnosti
  • čistý register trestov

Zručnosti a kompetencie:

  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
  • spoľahlivosť
  • časová flexibilita
  • chuť neustále sa vzdelávať

Čo získate:

  • atraktívny systém odmeňovania podľa výkonu
  • osobnostný rast a sebarealizácia
  • súčasť zabehnutej a stabilnej realitnej kancelárie
  • podpora zo strany kolegov a backoffice
  • na začiatku Vás zaučíme a usmerníme, neskôr pravidelné interné školenia
  • prístup do profesionálnych realitných softvérov