spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Priestory pre AUTO SERVIS v Prešove, smer Výpadovka PP na prenájom

Interné ID: CD047OPN
Ulica: Levočská 109/A
Mestská časť: Sídlisko III
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
6 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Priestory pre AUTOSERVIS / AUTOUMYVÁREŇ. Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom priestory pri hlavnom ťahu ul. Levočská 109/A, Prešov (vjazd z diaľnice PP) vo výmere 110 m2 (prízemie) za cenu 660 €/m + DPH + energie.

- garáž 34 m2 

- sklad 18,2 m2

- garáž 53 m2 

- prijímacia kancelária 4,8m2 

Ide o budovu, ktorá v minulosti bola projektovaná pre servis a umyváreň áut značky ŠKODA. Priestory sú riadne vykurované, je tam el. 220/380 V a voda. Kanál je riešený do ČOV.

K daným priestorom prislúchajú aj spoločné priestory, tj kuchynka, šatňa, WC muži, WC ženy, sprcha.

- možnosť prenajať aj druhé podlažie - sklad v podkroví 2,5 €/m2 bez DPH na obdobie 1 mesiac bez energií o celkovej výmere 600 m2, celková cena nájmu = 1.500,-€/m bez DPH

 

Parkovanie je riešené spôsobom 

- prenájom samostatných parkovacích miest za cenu 20€/m + DPH

- 0,80 €/m2 + DPH na obdobie 1 mesiac o celkovej výmere parkovacej spevnenej plochy, na ktorej sa dohodneme

 

Benefity:

  • vynikajúca poloha na strategickom mieste z pohľadu logistiky (skvelá dostupnosť do centra Prešova, možný prejazd KE, PP, NR, BA, SB, SL, VT, BJ, diaľničný napájač po dokončení všetkými smermi)
  • priestory sú po kompletnej rekonštrukcii v interiéri z roku 2018
  • bezproblémové parkovanie pred budovou

3D obhliadka celej budovy: https://livetour.istaging.com/ac678c22-566b-4df0-946c-42519d8b704f

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0905 431 287 alebo email:

dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
110 m2
Úžitková plocha:
110 m2
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
2

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti