spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

REZERVOVANÝ!! Exkluzívne na predaj 4-i byt Prešov-Sekčov, Dubová ul.

Interné ID: CD048B
Ulica: Dubová 4
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 4-izbový byt
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÝ!! Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľkometrážny 4-i. byt (88 m2) na ul. Dubová 4, Prešov – sídlisko Sekčov, na 2 N.P. /7 s orientáciou S/J byt je po kompletnej rekonštrukcii. Vyvolávacia cena bytu je 160.000,- Eur.

Výhody bytu:

- Kompletná rekonštrukcia ukončená v r. 2017 (nová kuchyňa, kúpeľňa, el., sadrové stierky, kamenný obklad v obývačke, nová celopresklená stena deliaca loggiu a obývačku)

- Príjemné zemité farby vybraných materiálov

- Rekonštrukcia BD v r. 2010

- Veľkorysý priestor v byte 88 m2 (okrem kuchyne má byt aj samostatnú jedáleň)

- Loggia a pivnica

- Skvelá a tichá lokalita s pekným výhľadom na zeleň a značným rozostupom od susedných bytových domov

- Komfortné parkovanie

- Škola, škôlka, detská lekárka, zubná ambulancia, FRESH, COOP Jednota, Milk Agro, reštaurácia, fitnes centrum, zastávka MHD, cyklistický chodník

- Sídlisko Sekčov ponúka širokú škálu obchodných centier, Epéria, MAX, KORAL, STOP SHOP, HORNBACH, SIKO, BLACK RED WHITE atď.

 

Link 3D VIDEO obhliadka:

https://livetour.istaging.com/63dfa782-7904-466a-9929-94c61c2fa12e?index=5

 

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a dohodneme si obhliadku na tel.č.: 0905 431 287, email: dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
88 m2
Úžitková plocha:
88 m2
Poschodie:
2.
Loggia:
áno - 1
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
vaňa
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
áno
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Materiál:
panel
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
spoločné
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti