spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Slnečná 4,2á záhrada s unimobunkou vo Vyšnej Hutke

Interné ID: HP33Z
Ulica: Vyšná Hutka
Obec: Vyšná Hutka
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
33 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj slnečnú záhradku o rozlohe 4,2 á s chatkou v lokalite Vyšná Hutka.

Záhradka má J-Z orientáciu s veľmi dobrým prístupom. Je na nej viacero okrasných drevín i kvetinových záhonov, ale hlavne ovocné stromy, dva druhy viniča, ríbezle, maliny, černice. Piesčito-hlinitá pôda, veľmi výhodná aj na pestovanie zeleniny. Na pozemku sa nachádza betonová pivnička na zeleninu, suché WC, vŕtaná studňa i  kontajner na náradie, záhradnú techniku a materiál. Chatka má krytú aj otvorenú terasu so záhradným krbom.

Cena: 33.000-€

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
428 m2
Plocha pozemku:
428 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Peter Halušťok

Peter Halušťok

Obchodný manažér Košice

V oblasti realít pracujem niekoľko rokov. Som presvedčený, že práve bývanie patrí medzi oblasti, ktoré rieši každý človek v rôznej etape svojho života. Preto pri poskytovaní profesionálneho a zodpovedného prístupu obchodník nemá núdzu o nové obchodné prípady.

Svoje osobné skúsenosti som neskôr učil svojich kolegov a následne som sa stal obchodným manažérom. Odvtedy sa zameriavam viac na podporu súčasných obchodníkov v tíme a získavanie nových. Práve pre šikovných ľudí je táto oblasť neskutočne perspektívnou, nakoľko  práve v spoločnosti KING REAL si dokážu pripraviť a vybudovať úspešnú kariéru, veľmi zaujímavý príjem a dokonca sa stať aj jej spolumajiteľom. Navyše oceňujem podporu firmy nielen v poskytnutí praxou a úspechom overeného knowhow, ale aj priestorov kancelárie, reklamnej a školiteľskej podpory.

Po produkčnej stránke sa venujem skôr menším a stredne veľkým developerským projektom v spolupráci s manažérmi spoločnosti KING REAL.

Teším sa už teraz na spoluprácu ! :)

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti