spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3,5 i. byt v centre Prešova

Interné ID: CD047B
Ulica: Zápotockého 17
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3,5 iz. byt v centre Prešova, ul. Zápotockého 17, s balkónom a 2x murovanou pivnicou za 155.000,- Eur (vyvolácacia cena).

Výhody:

- lokalita (centrum Prešova) - všetka občianska vybavenosť na skok od bytu: škola, škôlka, VŠ, SŠ, MHD, vlaková stanica, lekár, zubár, potraviny, Novum atď.

- bezproblémové parkovanie

- skvelá dopravná dostupnosť všetkými smermi vrámci mesta a aj mimo mesta, žiadne zápchy, priame napojenie na vnútorný obchvat Prešova

- rekonštrukcia bytu v r. 2009 - stierky v izbách a kúpelňa

- rekonštrukcia bytu v r. 2019 - kuchyňa, obývačka, chodba a 1/2 izba

- nová kuchynská linka august 2020 

- klíma (najvyššia rada SAMSUNG, vie chladiť aj kúriť) 

- 2x murovaná pivnica

Pre viac informácií ma kontaktujte na:

tel.: 0905 431 287
email: dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
73 m2
Úžitková plocha:
73 m2
Typ poschodia:
prízemie
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
3
Plocha balkóna:
4 m2
Balkón:
áno - 1
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
nie
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
áno
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
34 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti