spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Na prenájom priestory pre Autoservis a autoumyváreň

Interné ID: CD047OPN1
Ulica: Levočská 109/A
Mestská časť: Sídlisko III
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
1 575 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Chceš si otvoriť svoj vlastný autoservis na lukratívnom mieste s ľahkou dostupnosťou pre tvojich

klientov za prijateľné nájomné a konečne podnikať vo veľkom?

 

Ponúkame ti exkluzívne na prenájom lukratívne priestory na autoservis / auto lakovňu  / auto umyváreň v Prešove, ul. Levočská 109/A. Miesto je viditeľné zo štvorprúdovej cesty pred výjazdom na diaľnicu smer PP/NR/BA. Hlavný benefit týchto priestorov je ten, že boli stavané práve na tento účel!

Ich vysoký štandard ponúka komfort dostupnosti pre zákazníkov a skvelé podmienky pre Vašich

zamestnancov.

- autoservis / lakovňa 315 m2 x 5 € = 1575 €/m bez DPH

- sklad podkrovie 600 m2 x 2,5 € = 1500 €/m ( možné rozdelenie na ½)

3D obhiadka celej budovy: https://livetour.istaging.com/ac678c22-566b-4df0-946c-42519d8b704f

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0905 431 287 alebo email:

dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
315 m2
Úžitková plocha:
315 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti