spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Na prenájom priestory pre e-shop

Interné ID: CD047OPN2
Ulica: Levočská 109/A
Mestská časť: Sídlisko III
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
1 500 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Chcete si otvoriť svoj vlastný e-shop na lukratívnom mieste so skvelou dopravnou

dostupnosťou pre ideálnu logistiku a distribúciu Vašich produktov?

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom lukratívne priestory na sklad s možnosťou riešenia aj vlastnej kancelárie v Prešove, ul. Levočská 109/A. Miesto je viditeľné zo štvorprúdovej cesty pred výjazdom na diaľnicu smer PP/NR/BA. Skladové priestory sú na poschodí budovy vďaka čomu vzniká plnohodnotný veľký otvorený priestor o výmere 600 m2 za skvelú cenu len 2,5 €/m2 (1500 Eur/m) bez DPH + energie.

možnosť prenájmu buď konkrétnej plochy na parkovanie za cenu 0,7€/m2 na mesiac alebo parkovacie státie za 20€/m.

3D obhliadka celej budovy: https://livetour.istaging.com/ac678c22-566b-4df0-946c-42519d8b704f

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0905 431 287 alebo email:

dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
holopriestor
Celková plocha:
600 m2
Úžitková plocha:
600 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Dominik Čuha, RSc.

Dominik Čuha, RSc.

Generálny riaditeľ

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti