spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

REZERVOVANÝ!!! Menší 3 izbový byt, sídlisko Sekčov ul. Dubová 15 v Prešove

Interné ID: CD042B
Ulica: Dubová 15
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÝ!! Ponúkame Vám exkluzívne na predaj menší 3i. byt, na 7/7p. bez balkónu, ul. Dubová 15, na sídlisku Sekčov, mesto Prešov. Vyvolávacia cena bytu je 100.000,- Eur.

Výhody bytu:

1-    Skvelá lokalita (najväčšie sídlisko v meste, potraviny FRESH, MILK-AGRO, CBA, reštaurácia, fitnesscentrum, zastávka MHD, 3x škôlka, 2x základná škola, pekný výhľad, všetky OC v blízkosti: EPÉRIA, STOP SHOP, KORAL, MAX  atď.)

2-     Pekný výhľad

3-     Orientácia V/Z

4-     Posledné poschodie (žiaden sused nad Vami)

5-     Možnosť parkovania pri bytovom dome

6-     Detské ihriská

7-     Cyklochodník

8-     Kompletne zrekonštruovaný bytový dom

9-     Nízke náklady

 

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/fd7e0f4a-d21a-450c-825a-4badb0a7bceb?fbclid=IwAR3zhzLhFhCjstbJDQkxq3t7IkIs3zZCJRUZfvghcOwJIdPpe6AZkoPvGq8

 

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel.č.: 0905 431 287, email: dominik.cuha@kingreal.sk

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
65 m2
Úžitková plocha:
65 m2
Typ poschodia:
posledné poschodie
Poschodie:
7
Loggia:
nie
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
vaňa
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
áno
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Krb:
nie
Inžinierske siete:
áno
Materiál:
panel
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
spoločné
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti