spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

REZERVOVANÉ - LUXUSNÝ 3i. byt s balkónom, komorou a pôjdom v širšom centre Prešova

Interné ID: CD043B
Ulica: Wolkerova
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3i. byt s balkónom, komorou a pôjdom na ul. Wolkerova 8, v centre Prešova pri futbalovom štadióne. Vyvolávacia cena bytu je 134.000,- Eur.

Výhody bytu:

1-    Skvelá lokalita (širšie centrum mesta, pošta, potraviny, futbalový štadión, reštaurácie, zastávka MHD, škôlka, základná škola, stredné školy, gymnázium atď.)

2-     Pekný výhľad

3-     Orientácia V/Z

4-     Posledné poschodie (žiaden sused nad Vami)

5-     Balkón

6-     Šatník

7-     Obrovská kúpeľňa

8-     Pôjd

9-     Možnosť parkovania pri bytovom dome

 

Nevýhody bytu: 

1 – nie je výťah

 

3D video prehliadka: https://livetour.istaging.com/795945ad-8a19-4ed8-95c0-ec4ca5ef98d3?index=2

 

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel.č.: 0905 431 287, email: dominik.cuha@kingreal.sk


 

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
75 m2
Úžitková plocha:
75 m2
Typ poschodia:
posledné poschodie
Poschodie:
4
Počet izieb:
3
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
sprchovací kút
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
nie
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Krb:
nie
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ako 20-ročný som začal pracovať pre finančnú spoločnosť, kde som za krátky čas dosahoval slušné obchodné výsledky a teda som dostal možnosť riadiť obchodný tím. Práca s ľuďmi a peniazmi ma veľmi bavila, no vedel som, že chcem obchodovať v inom segmente a to sú práve nehnuteľnosti.

V r. 2011 som založil KING REAL a hneď od začiatku sme sa stali významným hráčom v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľnosti najprv v meste Prešov a neskôr sme naše pôsobenie vďaka šikovným kolegom rozširili do iných miest ako Sabinov, Košice, Bardejov, Šurany atď.

Predaj nehnuteľností ma neskutočne baví a napĺňa, mám silnú potrebu v tomto obore rásť aj ja ako jednotlivec a aj my ako celá firma. V roku 2014 som začal vnímať štandardy služieb úplne ináč ako dovtedy a preto som sa v tom čase rozhodol, že celú našu firmu preorientujem na realitnú kanceláriu, ktorá obchoduje výlučne len na základe EXKLUZÍVNYCH zmlúv. To, že toto rozhodnutie bolo správne, mi potvrdzujú aj každoročné obchodné výsledky, naši kolegovia a aj kopec spokojných klientov, ktorým vďaka tejto zmene vieme poskytnúť úplne iný štandard služieb.

Keďže podnikanie s realitami je naozaj zaujímavé a kreatívne, tak som spolu s kolegami v roku 2017 rozšírili naše podnikanie aj na výstavbu rodinných domov za účelom ďalšieho predaja. Aj vďaka tejto novej službe nám pribúda množstvo ďalších spokojných klientov nielen s našou službou, ale aj s tým, čo sme spoločne vytvorili. 

Mojou osobnou ambíciou je, aby KING REAL bol v každom väčšom meste na Slovensku, aby sme mali veľmi veľa spokojných klientov, aby k nám neustále pribúdali šikovní ľudia, ktorí budú svojou prítomnosťou a umom kladne pôsobiť na vývoj značky KING REAL. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti