Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

ŠURANY POZEMOK VHODNÝ NA VÝSTAVBU PRIEMYSELNÉHO PARKU

Interné ID: MD050P1CL
Ulica: Železničná
Obec: Šurany
Okres: Nové Zámky
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
Iné:
503 680 €

Popis nehnuteľnosti

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj pozemok určený podľa územného plánu na priemyselné účely v lokalite mesta Šurany vzdialeného od Nitry 30 km o výmere 14.676 m2. Pozemok sa nachádza 500 m od zastavanej obytnej zóny. Pozemok je rovinatý vhodný na skladové priestory, poľnohospodárske, priemyselné účely, kamiónovú dopravu a pod. Kompletná infraštruktúra je na a v blízkosti parcely (voda, elektrika na pozemku a telefón, kanalizácia, plyn pri pozemku). K areálu vedie asfaltová prístupová cesta a betónová sieť komunikácií v celom objekte s parkovacími plochami. OBROVSKÁ VÝHODA: všetky parcely sú klasifikované ako zastavané plochy a nádvoria v osobnom vlastníctve. Súčasťou areálu je sklad ktorý je vybavený nakladacími rampami. Pred vstupom do areálu je železničná odstavná koľaj umožňujúca vykládku a nakládku materiálu. AREÁL JE NAPOJENÝ AJ NA KAMEROVÝ SYSTÉM.

Sklad s celkovou výmerou 900 m2
Spevnené asfaltové plochy 800 m2


Areál - je možné DOKÚPIŤ AJ VIAC M2 !!!!!

Vzdialenosť od miest:

Šurany - Nitra ------------>28km
Šurany - Nové Zámky -->11km
Šurany - Šaľa ------------->32km
Šurany - Vráble ---------->21km

V cene je zahrnutá provízia + právny servis, taktiež možnosť sprostredkovania hypotekárneho úveru.


V prípade záujmu ma kontaktujte kedykoľvek aj do 23:00.


David Molnár
email: david.molnar@kingreal.sk
tel.č.: 0915/162 782

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
14676 m2
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. David Molnár

Mgr. David Molnár

Obchodný manažér Šurany

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch

Som maklérom pre KING REAL už od roku 2017, venujem sa predaju, kúpe a prenájmu nehnuteľností. Výhody, prečo by ste si mali predávať Vašu nehnuteľnosť so mnou sú tie, že Vaša nehnuteľnosť bude mať platenú inzerciu, bude pridávaná na Facebook inzercie a ako jediný maklér mám jednu z najväčších realitných Facebook stránok v okolí Šurian.

Pre nafotenie Vašej nehnuteľnosti a profesionálnejší predaj využívam najmodernejšiu techniku a to 4K fotoaparát, 4K natáčanie alebo fotenie s dronom z vtáčej perspektívy a 4K 3D virtuálnu obhliadku. Kvalitnú inzerciu považujem za veľmi dôležitú, keďže sa jedná o prvý kontakt s potenciálnym kupujúcim na platených inzertných portáloch. Som klientom k dispozícii až do 23:00 aj počas víkendov a sviatkov. Samozrejmosťou je, že na každú nehnuteľnosť, pokiaľ s tým náš klient súhlasí je zavesený banner.

Počas mojej viac ročnej praxe mám výborné vzťahy a spolupracujem s viacerými mnou overenými geodetmi, znalcami, notármi, právnikmi, projektantmi a hypotekárnymi špecialistami. Pre mňa neexistuje problém, ktorý by sa nedal vyriešiť!

Teším sa už teraz na spoluprácu ! :)

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti