spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

PREDAJ DVOCH 3- IZBOVÝCH BYTOV V PODHÁJSKEJ

Interné ID: MD044B
Ulica: Poštová
Obec: Podhájska
Okres: Nové Zámky
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
200 000 €

Popis nehnuteľnosti

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj dva 3 izboé BYTY s garážami, parkovaním na oplotenom dvore, pergolou o výmere 23,76 m2 a altánok o vyýmere 16 m2. V tichej lokalite obci Podhájska. Podlahová plocha bytov je 52,34 m² a 52,34 m². Obe nehnuteľnosti sú takmer totožné a pozostávajú z 3-roch nepriechodných izieb, kúpeľne (sprchový kút), kuchyne s jedálňou (vstavaná kuchynská linka), samostatnej toalety a predsiene. Byty prešli úplnou rekonštrukciou v rokoch 2008-2009 (samotný byt, strecha, fasáda). V celom byte sú plastové okná s vnútornými žalúziami, strecha bola zrekonštruovaná v roku 2008, hydroizolácia a tepelná izolácia. Taktiež k obom bytom prislúchajú dve garáže cca 20 m² a spoločná murovaná pivnica o výmere cca 32 m² pre dva byty, ktorá je upravená pre vlastnú potrebu domácnosti, pričom tento priestor pozostáva z práčovne, socialneho zariadenia: sprcha, WC a kuchynskej linky. Bytový dom je postavený z tehly. Jeden z bytov sa nachádza v štvorbytovke na na prízemí a druhý na 1. poschodí bez výťahu. Bezproblémoví susedia. Všetky inžinierske siete sa na nachádzajú na pozemku, až na kanalizáciu. Pozemok je oplotený.Cena bytov je 200 000 €
Možnosť kúpy aj ako APARTMÁN na podnikateľské účely.


V cene je zahrnutá provízia + právny servis, taktiež možnosť sprostredkovania hypotekárneho úveru.


V prípade záujmu ma kontaktujte kedykoľvek aj do 23:00.David Molnár
email: david.molnar@kingreal.sk
tel.č.: 0915/162 782
Dňa 10. 03. 2020 vstúpila do účinnosti novela zákona o energetickej hospodárnosti budov (z. č. 555/2005 Z.z.), ktorá ukladá výslovne realitným kanceláriám povinnosť uvádzať v inzercii ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti z energetického certifikátu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
104.68 m2
Poschodie:
1
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
nie
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
spoločné
Pivnica plocha:
25 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Bc. David Molnár

Bc. David Molnár

Obchodný manažér Šurany

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch

Bc. David Molnár som maklérom pre KING REAL už od roku 2017, venujem sa predaju, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Výhody prečo by ste si mali predávať Vašu nehnuteľnosť so mnou sú tie, že Vaša nehnuteľnosť bude mať platenú inzerciu, bude pridávaná na facebook inzercie a ako jediný maklér, mám jednu z najväčších realitných facebook stránok v okolí Šurian. Pre nafotenie Vašej nehnuteľnosti a profesionálnejší predaj využívam najmodernejšiu techniku a to 4K fotoaparát, 4K natáčanie alebo fotenie s dronom z vtáčej perspektívy a 4K 3D virtuálnu obhliadku. Kvalitnú inzerciu považujem za veľmi dôležitú, keďže sa jedná o prvý kontakt s potenciálnym kupujúcim na platených inzertných portáloch. Som klientom k dispozícii až do 23:00 aj počas víkendov a sviatkov. Samozrejmosťou je, že na každú nehnuteľnosť, pokiaľ s tým náš klient súhlasí je zavesený banner. Počas mojej viac ročnej praxe mám výborné vzťahy a spolupracujem s viacerými mnou overenými geodetmi, znalcami, notármi, právnikmi, projektantmi a hypotekárnymi špecialistami. Pre mňa neexistuje problém, ktorý by sa nedal vyriešiť! Teším sa už teraz na spoluprácu ! :)

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti