Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Mário Barta

Mário Barta

Obchodník Nitra

Moja cesta k nehnuteľnostiam sa začala veľmi skoro. Už od puberty som vedel, že chcem pracovať s nehnuteľnosťami. Nie však úplne som rozumel ako to dosiahnuť. Moje prvé obhliadky nehnuteľností začali hneď po zamestnaní vo fabrike. Smeny a bežná práca mi nerobili žiadny problém. Pochopil som,že to je pre mňa príležitosť získať nehnuteľnosť. Postupom času ma moja práca vo fabrike prestávala baviť. Znovu som hľadal cestu, motiváciu cez ďalšie nehnuteľnosti. Pochopil som, že kupovať, robiť rekonštrukcie, prenajímať a neustále sledovať katastrálnu mapu nie je len tak. Nehnuteľnosti a práca s nimi sa stali mojím hobby. Zamyslel som sa prečo sa neživím tým, čo ma baví a napĺňa. Práca realitného makléra je presne to, čo som hľadal. Preto som sa rozhodol pracovať vo firme Kingreal s.r.o. Tu môžem využiť moju viacročnú skúsenosť z nehnuteľnosťami a posúvať sa vpred. 

Viem pomôcť a poradiť vo viacerých smeroch, či už sú to pozemky, byty, domy, záhrady alebo rekonštrukcie. Vybral som si firmu Kingreal s.r.o, pretože ma zaujalo ako fungujú a ako majú všetko premyslené do detailov. Dneska je vo svete preferovaná kvantita, všetkého veľa, a kvalita je už druhoradá. Tu v Kingreal sa môžete spoľahnúť na to, že kvalita našich služieb je na prvom mieste. Teším sa na Vás budúci klienti Kingreal s.r.o.  Ďakujem Vám za váš čas.

Kontaktujte ma

Referencie